Opis TK po urazie łokcia
w wyniku urazu łokcia mialam zrobiony KT w opisie m.innymi jest napisane:obraz sugruje martwicę oddzielającą główki. Co to oznacza/?

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowny panie, oznacza to że część kości uległa po urazie martwicy (czyli obumarciu). Proszę się skonsultować z lekarzem zlecającym badanie (ortopedą). Pozdrawiam