Opis TK zatok 46-latki

witam,proszę o interpretację. Opis TK zatok:zatoki czołowe hypoplastyczne całkowicie wypełnione przez zmiany miękkotkankowe. Obustronnie komórki sitowia w znacznej części wypełnione przez zgrubienia śluzówki?płyn?Częściowy zanik ścian kostnych sitowia.Zatoka klinowa prawa i szczękowa prawa wypełnione przez zmiany miękkotkankowe.Zatoka klinowa lewa i szczękowa lewa częściowo wypełnione przez polipowate zgrubienia śluzówki.Ujścia zatok przynos niedrożne.komórki wyrostków sutkowatych wypełn.płynem.

No opis nie jest ciekawy. ale my ,dobrzy laryngolodzy sami opisujemy TK. Nie wiem co Ci dolega i po co robiłaś tą TK. Nie widzę tej tomografii.Napisz coś więcej o swoich dolegliwościach i przyślij na moją pocztę linka z tą tomografią.