Opuchlizna nóg u 50-latka

Od jakiegoś czasu zaczęły mi bardzo puchnąć nogi od łydek w dół. Zaczęło się to kiedy pracowałem codziennie przez 12h w nocy na siedząco. Tak było przez 4 m-ce. Pracę to rzuciłem ale opuchlizna nie schodzi. Jak i czym to leczyć (niestety nie mam ubezpieczenia)

Mowię ze to niewydolność zylna, prosze spróbować jazde rowerem a przy siedzeniu zakładać nogi na drugie krzesło