Opuchlizna wargi sromowej u 19-latki

Mam 19lat zauwazylam teraz ze spuchnela mi prawa warga sromowa i jest czerwona,czuje dyskomfort przy siedzeniu czy moge posmarowac primafukortem?co to moze byc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną Pani problemu, jednak odradzam stosowanie pmafucortu w tej sytuacji. Sugeruję kontakt z ginekologiem lub lekarzem rodzinnym.