Paraliżujące bóle w okolicy serca
Witam. Często mam bóle jakby w okolicy serca, paraliżujące. Wczoraj np kiedy stałam chwycił mnie straszny ból i musiałam usiąść, nic nie moge powiedzieć i ledwo się mogę ruszyć, wczesniej miałam je cześciej ale mniej bolesne, teraz mam raz na kilka miesięcy ale bardzo silne, żadne usg nic nie wykazało.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Jeżeli badania nie wykazały nieprawidłowości to warto rozważyć konsultację psychiatryczną. Objawy mogą być związane ze stanem emocjonalnym.