Parcie na pęcherz a antybiotykoterapia

Odczuwam ciagle parcie na pecherz, gdy robie siku za chwile znow odczuwam potrzebe. To uczucie jakby ktos stale naciskal mi na brzuch co wymusza czeste wizyty w toalecie. Bylam u lekarza i robiac szybkie badanie moczu przepisal mi 3 dniowa dawke antybiotyku, niestety nie zadzialalo poniewaz caly czas odczuwam taka sama potrzebe nawet jezeli jest to tylko pare kropelek.
Lek. Artur Jeliński Urolog

Jeli nie ma pani infekcji to moze to byc zwizne zkamica dolengo odcinka m oczowdu -ewtualnie USG ,infekcja mocz iewetualnie posiwew mocz albo tzw pecherzem nadreaktywnym -dobrym lekim jest Betmiga 50 mg ale jest na 100% i moze kosztowac powyzej 150 zly na miesiac ,) proponuje udac sie do urologa z badaniami o ktorych wspomnialem