Patologiczna masa o policyklicznych zarysach zewnętrznych

wynik TK z kontr. W miednicy pod pęcherzem moczowym bardziej po stronie prawej widoczna jest wzmacniejąca sie po podaniu kontrastu patologiczna masa o policyklicznych zarysach zewnętrznych o wymiarach 6,2* 4,4* 5,0 cm zmiana wypukla sie do pęcherza moczowego i nieco przemieszcza go na lewą stronę, modeluje pochwę oraz przednia ścianę odbytnicy, w dolnej czesci jest nieostro odgraniczona od dna miednicy.obraz tk sugeruje npl. wskazana weryfikacja hist-pat. Bardzo proszę o pomoc co to oznacza.

Jest to bardzo niepokojący obraz, niestety mogący wskazywać na chorobę nowotworową. Proszę NIEZWŁOCZNIE udać się do lekarza który zlecił to badanie z tym wynikiem !