Pęknięcie prezerwatywy przy wejściu do pochwy a ryzyko ciąży

Witam ;) ostatnio uprawiałam sex ze swoim mężczyzną i pękła nam prezerwatywa.Nie działo się to w środku ale przy wejściu do pochwy.Oczywiście po całej zaistniałej sytuacji gdy się podmywałam wyleciało trochę wydzieliny.Czy mogę zajść w ciąże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć ciąży gdyż jest to tylko forum internetowe. Wskazane jest wykonanie testu ciazowego.