Pieczenie pochwy i bóle piersi przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Czy to normalne że bolą mnie piersi i piecze pochwa jeżeli biorę tabletki antykoncepcyjne? Trochę mnie to martwi, nigdy czegoś takiego nie miałam i wydaje mi się, że to przez tabletki, bo biorę je od dwóch miesięcy, ale dopiero teraz wystąpiły te objawy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból piersi może być spowodowany wahaniami hormonalnymi, jednak świąd może wskazywać na infekcję.