Pieczenie podczas oddawania moczu i upławy

Mam pieczenie podczas oddawaniu moczu- nie wykryto zapalenia pecherza.. mam nadzerke .. uplawy czasami zielone i biale grudkowate bezwonne. Nie swedzi tylko piecze i kuje. Urzywalam Fluconazole na grzybice i nic. Leki na pH tak samo nic nie pomogly. Leki zapalne na nadzerke tez nic nie pomogly. Antybiotyki tez nic. Co to moze byc??

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że przyczyną jest infekcja bakteryjna lub grzybicza i wskazane jest leczenie antybiotykiem oraz lekiem przeciwgrzybiczym. Aby odpowiednio dobrać leczenie konieczne jest przeprowadzenie badania, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.