Pieczenie w mostku przy oddychaniu

pieczenie w mostku przy oddychaniu nagłe chwilowe osłabienie jakbym miał upaśc trwające sekundę lekki ból ramienia lewego czasem kłucie w klatce ale nie często

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Prozę udać się do lekarza.