Piekący ból ramienia od środka

Mam bliznowiec po szczepionce którą robilam za dziecka, jest to blizna przerostowa keloid. Od pewnego czasu bolało mnie pod blizną ramię a teraz ból przesuwa sie w stronę kręgosłupa i do szyi, jest to pulsacyjny ból jakby piekący od środka, czasem słabszy , czasem tak przeszywający że promieniuje do głowy. Co to może być? Mam 23 lata, a przychodzą mi na myśl najgorsze choroby , czy moze to być nowotwór? Jak zbadać czy wszystko jest w porządku i jaka jest przyczyna bólu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe najpewniej pochodzą od kręgosłupa. Nie wykluczone jest jednak także inne pochodzenie dolegliwości. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.