Plamienia z dróg rodnych po porodzie

Witam jestem 10 tygodni po porodzie, byłam już u lekarza w 6 tygodniu i stwierdził że wszystko jest dobrze że odchodów jest mało i niedługo się skończą. Odchody się skończyły po 7 tygodniach po kilku dniach wspóżyłam z mężem, było kilka dni spokoju odchody powróciły które są koloru bardzo ciemnej czerwieni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie może być teoretycznie pierwszą miesiączką po porodzie jak i wynikiem patologii w obrębie dróg rodnych. Sugeruję ocenę specjalisty ginekologa!