Plamienie z dróg rodnych u dziewicy

Witam, proszę o pomoc.Mam 24 lata, dostałam okres 11.03, trwał 7 dni, po nim zaraz miałam dwa dni plamienia, jeden dzień brunatnego drugiego był już jasno brązowy, trzeciego pojawił się jednorazowo jasnobrązowy śluz z domieszką krwi.Dziś, 16 dnia cyklu zobaczyłam na bieliźnie dwa razy śluz, raz jasno brązowy, później troche ciemniejszy ale nie brunatny.Wystraszyłam sie.Byłam u ginekologa niecały miesiąc temu, miałam badanie przez odbyt, jestem dziewicą.Czy to coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Takie plamienia mogą wynikać z nadżerki lub owulacji. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Zwykle nie stanowią one powodu do znacznego niepokoju, jednak sugeruję wizytę u ginekologa.