Podejrzenie alergii na psa

Witam, Mam takie zapytanie. W piątek i sobotę miałam mdłości i kaszel. Od niedzieli i poniedziałku mam kaszel. Mam alergię, ale nie na psa. Miałam kontakt z psem w piątek i poniedziałek. Czy to może świadczyć o alergii na psa?

Może to świadczyć o alergii, ale nie musi. Alergia jest wynikiem osłabienia całego układu pokarmowego i wątroby. Jest ona w 100% wyleczalna, pod warunkiem uporządkowania pracy organizmu. Mdłości i kaszel mogą świadczyć też o infekcji oraz o zaflegmieniu ciała nabiałem i cukrem. Nic więcej nie można bez większego badania stwierdzić. pozdrawiam