Podejrzenie nerwicy i dodatkowe uderzania serca

Witam,wczesniej pisalam p moich objawach i o tym ze,lekarze podejrzewaja nerwice. Od okolo dwoch tyg odczuwam czasami dodatkowe uderzenia serca a czasem jakby drgania w mostku(niebolesne)co to mozebyc? Lekarze nie kieruja mnie na zadne inne badania bo wkg wyszlo dobre... boje,sie ze umre.

Witam
Skoro badania lekarskie wykluczają zmiany organiczne,
które wyjaśniałyby istnienie dolegliwości a lekarze podejrzewają
nerwicę, to zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza