Podróż podczas upałów osób z nadciśnieniem i po zawale serca

Witam. Planuję wyjazd z rodzicami do Krakowa w następnym tygodniu, kiedy to zaczynają się upały. Mama ma nadciśnienie, a tato jest po zawale i ma wstawiony rozrusznik i stenty. Czy taka podróż dla nich jest niebezpieczna?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli będą przebywać w komfortowej temperaturze i dbać o odpowiednie nawadnianie to jak najbardziej jest bezpieczna.