Pogłębione rowki korowe płatów czołowych
badanie TK głowy wykazało pogłębione rowki korowe płatów czołowych, w istocie białej okołokomorowej drobne obszary hipodensyjne wielkości 2-3 mm, naczyniopochodne. podkorowo w płacie czołowym lewym obszary wielkości ok. 5mm, o podobnym charakterze.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o podłożu naczyniowym. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.