Pojawianie się pryszczy po zjedzeniu sera żółtego

Dzień dobry, zauważyłam że po zjedzeniu sera żółtego wystarczy godzina i na mojej skórze pojawiają się pryszcze, a następnego dnia dosłownie robi się ich mnóstwo. Czy powinnam zrobić jakieś badania?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Bardzo możliwe, że występuje tu nietolerancja produktów nabiałowych. Najlepiej wykonać test na nietolerancje pokarmowe w klasie IgG - polecam Food Detective.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl