Pokrzywka, zawroty głowy i ból mięśni podczas ćwiczeń

Witam Mam 20 lat,rok temu przeprowadziłam się do Anglii.Niedługo po przeprowadzce moja alergia bardzo się nasiliła i pojawiła sie uciążliwa pokrzywka.Wystarczyło,że lekko się spociłam,czy zdenerwowałam (wejście do sklepu gdzie było gorąco,na uczlenie itp ).Pojawiała się na całym ciele i znikała po ok 15min..Później problem się załagodził,ale pare dni temu podczas ćwiczen pojawila sie pokrzywka,zawroty głowy oraz ból w mięśniach.Dzieje sie tak za kazdym razem gdy cwicze.Co to moze byc ?

Piotr Pilarski

Może to mieć związek z nowymi alergenami. Sugeruję wizytę u alergologa.

Pozdrawiam.