Polipowate zgrubienie błony śluzowej widocznej w badaniu zatoki klinowej

witam ,mam rezonans kręgosłupa szyjnego w opisie jest coś takiego - polipowate zgrubienie błony śluzowej widocznej w badaniu zatoki klinowej , często zapadam na ból krtani ,szybko mam chrypkę i odczuwam jakbym coś miała przy przełykaniu po prawej stronie ,coś co mi przeszkadza i pobolewa miałam wcześniej tomograf z kontrastem gdzie napisano że ślinianka przyuszna prawa wydaje się o nieco silniejszym wzmocnieniu po dożylnym podaniu środka kontrastowego TK 2 lata temu miałam MR teraz co to jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na obecność polipa w obrębie zatoki klinowej. Sugeruję konsultację laryngologiczną.