Pomiar cukru u 85-latki

Witam panią doctór. Mam 85 lat naoguł dobre zdrowie . 6/12/13 po obiedzie zmierzyłam cukir=149(godz 13.30) wieczorem (godz.20.00) cukier 133 jemy z mężem b.dużo owoców /rano i wciągu dnia. Czy mam coś zmienić? Pozdrawiam sedecznie . Helena

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Poziom cukru po posiłku jest prawidłowy. Zalecam jednak nie nadużywać owoców ze względu na bogactwo cukrów prostych.