Pominięcie 15. pigułki antykoncepcyjnej

Witam, mam pewien probolem. Nie wzielam 15tej tabletki wczoraj(powinnam o 20), zorientowalam sie dzis o 14. Wzielam od razu dwie. Powinnam wziasc kolejna o 20 i dokonczyc opakowanie? Nie mam mozliwosci zrobienia przerwy. Bede wdzieczna za kazda rade. Pozdrawiam, Jowita.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę już brać po kolei, czyli odpowiadającą dniu na opakowaniu o stałej porze.
Pozdrawiam