Pominięcie dwóch pigułek antykoncepcyjnych z początku blistra

Witam.biore tab.anty lesiplus 28 szt Zapomnialam wziac dwoch pierwdzych z bistra we wtorek i srode.wzielam w czwartek ta ktora byla przypisana do czwartku. Czy brac dalej tab? Czy jestm zabezpieczona?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę jak najbardziej brać dalej tabletki.Przez pierwsze 7 dni powinna Pani jednak stosować dodatkowe zabezpieczenie.