Pominięcie trzech tabletek z pierwszego blistra a dalsze postępowanie

Witam, przyjmuję od roku regularnie tabletki Yasminelle jednak w tym miesiącu zagapiłam się i pominęłam 3 tabletki z pierwszego blistra- (po przerwie zaczelam prac 3 dni pozniej). Dodam, że nie ma problemu z ciązą ponieważ w ostatnim czasnie nie współżylam. Moje pytanie jest takie, czy brac wszystkie tabletki do konca i po nich zrobic 7 dni przerwy jak zwykle czy może zacząć nowe opakowanie w 1 dniu miesiączki? Dziękuję z góry za odpowiedź

Witam,
może przyjmować Pani opakowanie od 3ego dnia i po prostu wydłużyć cykl o te 3 dni jednorazowo, zrobić przerwę i przyjąć kolejne.
Lub też można połączyć oba opakowania przyjmując je bez przerwy