Powiększenie śledziony w USG a możliwe dolegliwości
Witam ostatnio zrobiłem USG jamy brzusznej , jedyny martwiący wynik to sledziona powiększona 13.5cm . Morfologia , OB , CRP , wszystko w normie. Dodam ze trenuje na siłowni i łykam sporo "chemii" ( nie sterdyów a sumplementów.) a także waże prawie 100kg.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A ile ma Pan wzrostu? Proponuję udać się do lekarza kierującego na badanie. Po bezpośrednim badaniu lekarskim i przeanalizowaniu dostępnych wyników i wywiadu medycznego będzie można określić odpowiednie postępowanie.