Powiększona komora serca i stosowane leki a Desmoxan

Witam serdecznie, piszę w imieniu mojego męża. Mąż ma 34 lata,powiększona lewą komorę serca, codziennie zażywa Bisocard 2,5mg,5mg a także Ramiprilium 2,5mg i 5mg.Niestety mąż pali papierosy, chce rzucić czy w tej sytuacji kiedy ma powiększona lewą komorę serca i zażywa takie leki może używać Desmoxan? Pozdrawiam Anna K.

Aleksander Ropielewski

NIe iwem jak dużego stopnia jest przerost lewej komory, jednak lek nie powinien być niebezpieczny dla zdrowia w opisanej sytuacji.