Powiększona pierś a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Od okresu dojrzewania (który zaczął się dość późno) prawa pierś jest większa od lewej, gruczoł w lewej piersi jest mniejszy niż w prawej. Od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne, myślałam że piersi się wyrównają, ale prawa zrobiła się większa o ok. 1.5cm. Nie rzuca się to aż tak w oczy, jednak dla mnie stanowi to dyskomfort. Co mam zrobić, żeby piersi się wyrównały? Dodam, że mam 21 lat.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udac sie do ginekologa celem wykonania badania i ustalenia przyczyn dysproporcji. Pozdrawiam