Powiększone podbrzusze i uczucie kłucia oraz biała i gęsta wydzielina z prawdopodobieństwo ciąży

witam. od kilku dni mam powiekszone podbrzusze odczuwam klucie w podbrzuszu w dotatku mam biała gesta wydzieline i duzy apetyt i odczuwam cos co nie jest bulem tak jakby nacisk od czasu do czasu w dolnej czesci brzucha dodam tylko ze ostatnia miesiaczke miałam od 6 pazdziernika do 13 pazdziernika czy te objawy oznaczaja poczatek ciazy ?

Milena Lubowicz

Objawy te są tak niespecyficzne, że nie muszą oznaczać ciąży. Żeby mieć pewność radzę wykonać test ciążowy, najlepiej w terminie planowanej miesiączki, jeżeli by się nie pojawiła.