Powiększone węzły chłonne a wyniki badania krwi

Witam,w lipcu skończyłam 18 lat . Od jakiegoś czasu wyczuwam z prawej strony głowy niewielką kulkę,powiększony węzeł chłonny. W listopadzie miałam zapalenie węzłow i dostałam antybiotyk Augmentin,na jakiś czas powiększone węzły znikły . Tydzień temu miałam anginę przy okazji bolały mnie węzły oraz wewnętrzna część łokcia.Ponad to na kościach potylicznych wyczuwam zgrubienie.Bardzo się boję,zrobiłam morfologię : białe krwinki 4000,hematokryt-34,7 reszta w normmie. Hemoglobina 12,5.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powiększone wezły chłonne nie muszą oznaczać groźnej choroby. Przedstawione wyniki wskazują na lekka postać niedokrwistości.