Powiększony węzeł chłonny na szyi i gorączka u 4-latka

Witam serdecznie. Wczoraj zauważyłam u mojego syna (4latka) znacznie powiększony węzeł chłonny szyi, bezbolesny, ucho również synka nie boli, podczas kąpieli wyczułam jeszcze węzły chłonne schodzące do samego obojczyka. Synek nie skarży się na bóle, jest tylko troszkę osłabiony, i bardzo poci się w nocy, gorzej jest również z apetytem a dzisiaj doszła do tego temperatura 38 stopni. Bardzo się martwię, proszę o pomoc w zrozumieniu co może się dziać z organizmem mojego synka. Pozdrawiam serdecznie

Milena Lubowicz

Węzły muszą zostać ocenione przez pediatrę, gdyż nie podaje Pani jak duże są one oraz gdzie dokładnie ulokowane.
Pozdrawiam