Powikłania po operacji endokrynologicznej

Witam Jestem 5 tygodni po operacji tarczycy powikłanej porażeniem nerwu krtaniowego wstecznego. Jestem w trakcie farmakoterapii, chciałabym rozpocząć jak najszybciej rehabilitację. O jakie zabiegi powinnam pytać lekarza na najbliższej wizycie?? Do foniatry terminy długie, a rodzinny niedoświadczony bo młody... A ja porażona :) i do tego belfer, czyli obecnie bez sprawnego narzędzia pracy. Proszę o radę. Terapię rozpocznę oczywiście prywatnie...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.