Powracające bóle ramienia

Witam. Mam powrscajacy bol ramienia. Promieniuje w str.szyii I łokcia. Mialam bad.krwi.okazalo sie ze mam bardzo malo vit.b12. W ubiegla srode dostalam zastrzyk. Tydxien bylo ok. Do dzis. Bol jest okropny I to jest prawa reka. Didam ze nie pracuje ciezko I tylko 3 godz dziennie. Badanie na bolerioze I reumatoidalne zap. Wyszly negatywnie. Co moze powodowac ten bol. ?

Awitaminoza b12 może powodować polineuropatię, a ta jak najbardziej obawiać się b. silnymi bólami. Jest to najprawdopodobniej przyczyna Pani dolegliwości.Pozostaje ustalić co powoduje awitaminozę, ale to już zadanie dla pani lekarza prowadzącego.