Bóle dłoni, dreszcze i ból głowy

W nocy obudziłam się z silnym bólem dłoni, jakby były w gorącej wodzie. Rano dłonie i nogi do kostek były czerwone i spuchnięte. Miałam potworne dreszcze, bez podwyższonej temperatury, mdłości bez wymiotów, silny ból głowy. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy.Przeprowadzone badania wykluczyły zatrucie tramalem. Czy mogą to być objawy boreliozy, choroby Hashimodo, czy reumatoidalne zapalenie stawów. Proszę o wskazówki

Renata GrzechociĹska

Witam.
Żadna ze wskazanych przez Panią chorób nie objawia się następująco. Proszę udać się do neurologa lub reumatologa.
Pozdrawiam