Powrót do aktywności fizycznej po ostrym zapaleniu osierdzia

po jakim czasie, po ostrym zapaleniu osierdzia można normalnie jeżdzić na rowerze gorskim, pływać, ćwiczyć brzuszki, pompki, szybko chodzić po schodach?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O terminie powrotu do pełnej aktywności fizycznej powinien zadecydować lekarz prowadzący na podstawie aktualnego stanu klinicznego.