Powrót do pracy w sklepie po wszczepieniu rozrusznika serca

Powrót do pracy po wszczepieniu rozruszika Mam 43 lata w kwietniu wszczepiono mi rozrusznik. Pracuję w sklepie spożywczym wchodzę też do chłodni i ciężko dżwigam ,chciała bym wiedzieć po jakim czasie można wrócić do pracy.
Lek. Tomasz Budlewski

O tym powinien zdecydować lekarz prowadzący. On najlepiej zna Pani historię i po badaniu określi kiedy będzie Pani gotowa na powrót do pracy.