Poziom ALAT i ASPAT u 23-letniej kobiety

Chciałabym się dowiedzieć czy moje wyniki są dobre czy nie. Niestety na wizyte u lekarza muszę jeszcze trochę poczekać. ALAT- wynik badania 12U/l ASPAT - 15 U/l Amyzala- 37 U/l CRP-ilościowo <1,0 mg/l

Nie podała Pani zakresów referencyjnych laboratorium, w którym były wykonane badania. Jeśli nie odbiegają one od podanych norm, nie ma Pani powodu do niepokoju. Nie znam powodu wykonania powyższych badań, także proszę w wyznaczonym terminie zgłosić się do swojego lekarza.