Poziom BetyHCG a tydzień ciąży

Czy któryś z ginekologów może mi tylko podpowiedzieć który mniej więcej tydzień ciaży jest przy wyniku beta hcg 1205.00 będę bardzo wdzięczna :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić tydzień ciąży konieczne są dodatkowe informacje, takie jak ostatnia miesiączka, długość cyklu itp. Proponuję udać się do ginekologa w celu określenia wieku ciąży.