Poziom bHCG i pomiar temperatury

Ostatnią miesiączkę miałam 18.12 - wczoraj bhcg wynosiła 70(26dc) mierzę temperaturę od i od implantacji była 36,9 - dzisiaj wyszło mi 36,7 ( miałam godzinne opóźnienie- bo zaspałam. czy to może oznaczac zblizajacy się jesdnak okres? czy nie powinnam się martwic?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do zmartwień. Proszę poczekać około tygodnia i po tym czasie wykonać ponownie badanie beta hCG, tym razem jednak w surowicy krwi, aby potwierdzić ciążę.