Poziom insuliny i glukozy u 30-letniej osoby

Jakiś czas temu robiłam badania insuliny i glukozy. Oto wyniki, nie wiem jak je interpretować. Insulina na czczo 8,2 uIU/ml, Po 1h po obciążaniu 122,3, 2h po 21,8. Glukoza na czczo 4,08mmol/I, po 1h 4,48mmol/I po 2h 2,96mmol/I .

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na hiperinsulinemie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.