Problem z jelitami po operacji wycięcia połowy z obu jajników

Witam, mam 49 lat jestem po operacji wycięcia połowy z obu jajników w 2010 r.Do 2013 roku brałam pigułki jednak w pazdzierniku 2013 z powodu problemu z jelitami mój lekarz zakazał mi ich przyjmowania ,po miesiącu zatrzymał mi się okres i do dziś tak jest.Mój lekarz uważa że wszysto jest ok i to już menopauza.No i może to i prawda ale nic mi nie zalecił co pomoże mi ten okres przejść,ja czuję że faktycznie jest mi trudniej się skupić ,zalewa mnie gorąco to zimno i jestem rozdrażniona czy to tak

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.