Problem z oddychaniem i stan po operacji kardiochirurgicznej

Witam! Jestem po operacji kardiochirurgicznej w 2010 roku (ubytek międzyprzedsionkowy). Od pewnego czasu mam duży problem z oddychaniem. Zrobiłem badania D-dimery wynik: 0,06. Mam też niedomykalność zastawki trójdzielnej. Chciałbym się dowiedzieć czy mam dobry wynik D-dimerów, czy stąd ten problem ze złapaniem oddechu?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić wynik konieczne jest poznanie norm danego laboratorium. Proszę koniecznie jak najszybciej udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie