Problem z seksem od pięciu miesięcy

Witam. Moja sytuacja wygląda następująco , Moj staż partnerski wynosi 6 lat seks uprawiamy regularnie od 4 lat. Przez długi okres nasze pożycie wyglądało dobrze byłem wstanie wytrzymać dosyć długo minimum 15 minut, ale od plus minus 5 miesięcy coś się ze mną dzieje już przy grze wstępnej czuje jakbym miał eksplodować. Rozmawialiśmy na ten temat nie raz uważałem ze to przez stres związany z praca ale nie. Czy posiadają Państwo jakieś ćwiczenia bądź preparaty na powrót do formy? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Planowanie jakiejkolwiek formy leczenia (tzn. np. metod treningowych, leczenia farmakologicznego, psychoterapii itp.) wymaga pierwszego kroku, którym jest diagnoza. Aby w pełni rozpoznać i zrozumieć Pana sytuację konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!