Problem z suchą skórą na piętach

Witam. Mam problem z sucha skóra na piętach. Robię im kąpiele i kremuje preparatami sholl i nie jest zle, ostatnio jednak pękła mi skóra i strasznie to boli.Smaruje tymi kremami ale nic nie pomaga.Proszę o pomoc jak temu zaradzić. Pozdrawiam Iza
Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
proszę udać się na konsultację do podologa, który na podstawie dokładnego wyglądu stóp i przeprowadzenia wywiadu będzie mógł postawić właściwą diagnozę i znaleźć przyczynę suchości stóp u Pani. Przed wizytą proszę zastanowić się nad następującymi apektami, gdyż informacje te mogą być pomocne w diagnostyce: ogólny stan organizmu, choroby przewlekłe, poziom cukru we krwi, ilość wody wypijanej dziennie, wady postawy, zaburzenia hormonalne - tarczyca, zburzenia pracy wątroby i nerek, jak również niedobory witaminowe - w tym wit.A.