Problem z uporczywym i męczącym kaszlem

Witam. Od 3 tygodni mam problem z uporczywym i męczącym kaszlem. Gdy byłam u lekarza rodzinnego ten stwierdził ostre szmery w oskrzelach i przepisał antybiotyk. Inne objawy typu ból gardła, gardło minęły . Jednak wciąż jak oddychamy czuje szmery , a zaraz po tym dostaję ataku kaszlu. Co to może być? Jaki lek mogę wziąć aby wreszcie pomógł?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kaszel poinfekcyjny może się utrzymywać nawet kilka tygodni, może Pani spróbować inhalacji z soli fizjologicznej.
Pozdrawiam