Problemy dróg moczowych w 26. tygodniu ciąży

Witam serdecznie, jestem w 26 tygodniu ciąży. Praktycznie od jej samego początku zmagam się z problemami dróg moczowych, zapaleniem pochwy. Gdy wylecze jedno dowiaduje się o jakims następnym problemie. Teraz niestety mam infekcje dróg moczowych, i zażywam antybiotyk. Przy czym mam dziwne zielone upławy czego nigdy wcześniej u siebie nie zauwazylam. Termin u lekarza mam dopiero za tydzien wiec dopiero wtedy dowiem się wszystkiego. Czy mogłabym w skrócie uzyskać jakiekolwiek informacje na ten temat

Milena Lubowicz

Tylko badanie ginekologiczne może odpowiedzieć na pytanie co się dzieje. Proszę postępować zgodnie z zaleceniem lekarza i poczekać na kolejną wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam