Problemy z mówieniem u 74-latka

mój tato ma 74lata, rano po przebudzeniu ma problemy z mówieniem, poprawa następuje około południa .badania nic nie wykazują (tomograf, neurolog nie zna przyczyny)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakiego typu są to problemy. Jeśli jednak neurolog nie widzi żadnych nieprawidłowości, warto skonsultować się ze specjalistą laryngologiem.