Problemy z wzwodem - co powinienem zrobić?

Witam. Mam problem. Od jakiś 2 tygodni mam ten problem. Nie chce mi stanąć tak jak kiedyś, jest o jakieś 2 cm mniejszy. Samemu mam problem normalnie dojść do wytrysku. Prono na mnie nie działa. Ponieważ on opada, co mnie zaniepokoiło i skłoniło do szukania to to, że ostatnio udało mi się go zw** a podczas wytrysku mi opadł. Z stosunkiem nie mam problemu, ale czuję, że czasem też nie stoi tak jak powinien. Czy może być to dla tego, że nieustanie miesiąc robiliśmy to prawie codziennie (stosunek to taki jak dziewczyna lubi, czyli szybko i mocno i tak ok. po 45 min., czasem godzina)? Czy może fakt, że ostatnio wygląda to tak: masuje mi go, bierze do buzi i po 3 sekundach mówi, że tego nie zrobi, albo rozpala mnie i potem mówi, że byłem niegrzeczny i nic z tego nie będzie. Przez to starałem się opanować żądze sexu i nie wiem czy to przez to mam ten problem. To minie samo czy mam iść do lekarza?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Istotnie, przemęczenie fizyczne, które częściowo powodowane może być intensywnym i wyczerpującym życiem seksualnym jest jednym z czynników osłabiających erekcję. Nie bez znaczenia jest tu również postawa partnerki, która może wywołać frustrację oraz niepewność, co do finału zbliżenia. W takim wypadku zalecam dialog z partnerką i objaśnienie jej swoich obaw, zwłaszcza jeśli taka praktyka stosowana przez nią nie znajduje Twojej akceptacji. Ograniczenie współżycia lub mniej forsujący tryb życia powinien doprowadzić do samoistnego ustąpienia zaburzeń.
Jeżeli jednak nie przyniesie to rezultatu, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam.