Problemy żołądkowe, nudności, nasilający się ból

Witam, mam taki problem od jakiegoś czasu mam problem z żołądkiem a mianowicie boli mnie i czasem miewam nudności(zazwyczaj rano/po przebudzeniu). Szczególnie jak mam gdzieś wyjść to ból sie nasila.. W czwartek mam mieć gastroskopie. Dodam, że biegunki nie mam ale czasem załatwiam się 3-4 razy dziennie i chwilowo ból przechodzi..Nie jest to jakiś silny ból (do wytrzymania) Krwi w kale nie widziałem, test na helicobacter ujemny. Boje się, że to jakiś rak albo inne badziewie ..może stres? POMOCY

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Pana objawy są dość mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn (zapalenie błony śluzowej żołądka, choroba refluksowa, itd.). Powinien Pan zatem cierpliwie poczekać na gastroskopię, która najpewniej umożliwi postawienie właściwej diagnozy oraz wdrożenie leczenia.