Prośba interpretację wyniku badania USG w 9 tygodniu ciąży
Witam jestem byłam na badaniu usg w 9 tyg ciazy i zastanawia mnie opis badania wszystko niby dobrze ale "cewa nerwowa : x " i nie wiem co ten x oznacza.Proszę o odpowiedź

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Proponowałabym zapytać lekarza co miał na myśli opisując w ten sposób badanie.
Pozdrawiam